Valena Life Jest 451 produktów.

Valena Life to seria nowoczesnych produktów od marki Legrand. Wyróżniają się one swoim nowoczesnym stylem oraz niepowtarzalnym wyglądem. Cechuje je także wysoka jakość wykonania. Ramki dostępne w tej serii prezentują się niezwykle lekko i stanowią doskonałą dekorację każdego wnętrza. Nieco wklęsła powierzchnia klawiszy sprawia, że przełączanie jest bardzo wygodne. 

Niezawodny osprzęt elektroinstalacyjny Legrand Valena Life

Oferta Legrand Valena Life obejmuje ramki  dostępne w aż 16 odcieniach. Występują one w takich kolorach, jak m.in.:

 • aluminiowy,
 • chromowany,
 • czerwony,
 • ceglasty,
 • dębowy,
 • limonkowy,
 • pomarańczowy,
 • zielony.

W ofercie nie mogło także zabraknąć produktów w odcieniach bieli czy czerni. Tak duży wybór akcesoriów sprawia, że każdy bez problemu znajdzie osprzęt elektroinstalacyjny, którego poszukuje.

Nie tylko gniazdka – Valena Life od Legrand

Akcesoria dostępne w serii Valena Life obsługują zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne systemy elektroniczne. Dzięki nim możliwe jest wygodne sterowanie oświetleniem czy temperaturą. W ofercie można znaleźć także system dystrybucji dźwięku, który pozwala m.in. na odbiór stacji radiowych, czy odtwarzanie materiałów audio pochodzących z zewnętrznych źródeł. Dzięki niemu możliwa jest także komunikacja wewnątrz budynku, a moduł Bluetooth ułatwia przesyłanie multimediów bezpośrednio z urządzeń mobilnych.

Seria Valena Life to także niezawodne gniazda telewizyjne, telefoniczne oraz do przesyłu danych. Umożliwiają bezproblemowe podłączenie różnego rodzaju odbiorników. Są niezawodne oraz łatwe w montażu. W ofercie jest także dostępny osprzęt o wysokiej odporności na działanie wilgoci. Nadaje się on do montażu w takich miejscach, jak łazienka czy piwnica.

Produkty z tej serii zapewniają bezpieczeństwo, gdyż są wyposażone w odpowiednie mechanizmy chroniące przed przepięciami. Można więc korzystać z nich bez obaw. Są one doskonałym rozwiązaniem dla osób, które poszukują nowoczesnych produktów, ale jednocześnie zależy im na dobrym wyglądzie. Osprzęt Valena Life łączy bowiem te cechy. 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą marki Legrand dostępną w sklepie internetowym SuperGniazdka. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz pomoc w wyborze odpowiednich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami i do składania zamówień. 

W naszej ofercie znajdziesz również produkty marki Kontakt Simon.

Valena Life
 • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 451 elementy
Powrót do katalogu
Filtry aktywne:
 • Nie wybrano Wybierz filtry poniżej

Valena Life

Brak
Valena Life
31,99 zł

Brak
Valena Life
31,99 zł

Brak
Valena Life
38,27 zł

Brak
Valena Life
16,03 zł

Brak
Valena Life
22,80 zł

Brak
Valena Life
22,80 zł

Brak
Valena Life
27,28 zł

 • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 451 elementy