Cariva Jest 88 produktów.

Gniazdka i łączniki Legrand Cariva 

Oferujemy gniazdka i łączniki Legrand Cariva. Elementy łączą walory estetyczne z użytkowymi. Doskonale sprawdzają się w mieszkaniach, ale także w biurach i lokalach przemysłowych. Są łatwe w montażu, a przy tym bezpieczne. Mają także certyfikaty potwierdzające ich parametry techniczne. 

Gniazdka Cariva — charakterystyka produktów 

Proponujemy gniazdka Cariva, które wyróżniają się tym, że są dopracowane w każdym calu. Dzięki temu świetnie wyglądają i wpasują się w każde wnętrze — stworzą z nim spójną całość. Nie będą nadmiernie wyróżniały się na tle otaczających ich elementów, a zespolą się wizualnie ze ścianą i wyposażeniem wnętrza.

Gniazdka Cariva cechują się także: 

  • różnorodnością — występują w wersjach pojedynczych, podwójnych, a także z zastosowanym IP44 (mają wysoką odporność na wodę, więc umieszcza się je m.in. w łazienkach); 
  • walorami estetycznymi — elementy można kupić w wersji matowej i błyszczącej, co pozwala dopasować je do swojego gustu; 
  • łatwością montażu i demontażu — gniazdka z serii Cariva Legrand mają przejrzystą budowę, którą doceniają inwestorzy prywatni i elektrotechnicy; 
  • funkcjonalnością — kontakty mają różne funkcje, które pozwalają je stosować w tradycyjnej instalacji, a także w tej nowoczesnej (np. USB); 
  • bezpieczeństwem — elementy spełniają najwyższe standardy dotyczące bezpieczeństwa produktów podłączonych do systemu elektrycznego. 

Gniazdka są także kompatybilne z innymi produktami z serii. Dzięki temu umożliwiają stworzenie odpowiednio zintegrowanej i rozbudowanej sieci. 

Łącznik Legrand Cariva — funkcjonalność i estetyka w Twoim domu 

W naszym asortymencie znajdziesz także łącznik Legrand Cariva w różnych wersjach kolorystycznych oraz o ciekawym wzornictwie. Dzięki temu dopasujesz element do swojego wnętrza tak, abyś mógł swobodnie sterować oświetleniem czy innymi urządzeniami elektrycznymi w swoim otoczeniu.  

Łączniki są bezpieczne, wygodne w użytkowaniu, a także wykonane z wysokiej jakości materiałów. To sprawia, że mimo upływu czasu nie odbarwiają się, nie zmieniają swoich właściwości oraz pierwotnej struktury. 

Szukasz gniazdek i łączników dobrej jakości? Sprawdź produkty z serii Legrand Cariva i dobierz konkretne elementy do swoich potrzeb. Znajdziesz u nas również m.in. ramki oraz ściemniacze. Zapraszamy do zakupów.
Sprawdź także inne rozwiązania, takie jak kontakty i gniazdka Asfora

Cariva
  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 88 elementy
Powrót do katalogu
Filtry aktywne:
  • Nie wybrano Wybierz filtry poniżej

Cariva

Brak
Brak
Cariva
161,86 zł

Brak
Cariva
162,89 zł

Brak
Cariva
8,84 zł

Brak
Cariva
13,92 zł

Brak
Cariva
12,74 zł

Brak
Brak
Cariva
162,89 zł

Brak
Brak
Brak
Brak
Brak
Cariva
5,57 zł

Brak
Cariva
5,69 zł

Brak
Cariva
5,57 zł

Brak
Cariva
5,57 zł

Brak
Cariva
16,45 zł

Brak
  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 88 elementy