Ton Jest 322 produktów.

Zależy Ci na uniwersalnych rozwiązaniach, które jednocześnie będą służyć Ci przez długie lata i nie stracą swojego wdzięku ani funkcjonalności? Seria włączników i gniazdek Ospel Ton jest właśnie tym, czego szukasz. Przez ponad 60 lat obecności na rynku marka Ospel zyskała zaufanie osób, które poszukują wszechstronnego i wytrzymałego osprzętu elektrycznego, utrzymanego jednocześnie w atrakcyjnej stylistyce - dopasowanej do każdego wnętrza. Dowolny pokój, kuchnia czy eleganckie biuro -włączniki Ton dopasują się do każdego pomieszczenia i wspaniale je dopełnią.

Jakich funkcjonalności możesz oczekiwać po serii Ospel Ton?

We włącznikach i gniazdkach z tej serii spotkasz wszystkie najbardziej popularne, szeroko stosowane rozwiązania, co podkreśla ich uniwersalność. Pojedyncze i podwójne gniazdka z uziemieniem i opcjonalnym zabezpieczeniem bryzgoszczelnym (o klasie wodoszczelności IP44), wielokrotne ramki, podświetlane łączniki i ściemniacze to klasyka osprzętu elektrycznego, którą spotkasz wśródpropozycji z serii gniazdek i włączników Ton. Dla bardziej wymagających użytkowników nie zabraknie także bardziej specjalistycznych rozwiązań - mogą oni liczyć na gniazda głośnikowe, RTV (zakończeniowe oraz przelotowe) i RTV-SAT oraz wersje komputerowo-telefoniczne.

Stylistyka ramek, gniazdek i włączników Ton

Osprzęt oferowany przez firmę Ospel znajdziesz w naszym sklepie w kilku wersjach kolorystycznych w zależności od konkretnej ramki lub innego produktu z serii gniazdek i włączników Ton. Od najbardziej klasycznej bieli, przez metaliczno-satynowe akcenty w stonowanych kolorach po wersje Color System, które dowolnie dopasujesz do wielobarwnych, ozdobnych ramek. Z serią Ospel Ton aranżacja Twojego domu zyska dodatkowy, efektowny detal - a Ty latami będziesz cieszyć się trwałością i funkcjonalnością sprawdzonego osprzętu elektroinstalacyjnego od doświadczonego producenta.

A zatem, jeśli interesuje Cię połączenie praktyczności i wysokiej estetyki przy niewygórowanych cenach - asortyment gniazdek i włączników Ton od firmy Ospel poleca się do każdego pomieszczenia. Jeśli jednak chcesz zapoznać się z innymi minimalistycznymi propozycjami osprzętu elektrycznego - zachęcamy do sprawdzenia serii Akcent.

Ton
  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 322 elementy
Powrót do katalogu
Filtry aktywne:
  • Nie wybrano Wybierz filtry poniżej

Ton

  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 322 elementy