Deco Jest 2601 produktów.

Szukasz osprzętu do nowoczesnych wnętrz? Ufasz standardowym rozwiązaniom, które charakteryzuje styl i prostota? W naszej ofercie znajdują się gniazdka z serii Karlik Deco. Wysoka jakość i solidne wykonania.

Co charakteryzuje włączniki z serii Karlik Deco?

Seria Karlik Deco to ponadczasowa forma, która sprawdzi się w dosłownie każdym wnętrzu. Wielokrotne ramki, zostały przeznaczone do poziomego jak i pionowego montażu mechanizmów. Sprawdź ten niezawodny system.

Simon Karlik DECO – prosty styl i doskonała jakość

Włączniki i gniazdka Karlik DECO to seria produktów zachwycających klasycznym designem, prostotą i jakością. Są to ponadczasowe elementy wyposażenia elektroinstalacyjnego, które pasują do każdego wnętrza. Świetnie sprawdzą się w domach i mieszkaniach. Można wykorzystać je w takich pomieszczeniach jak pokoje gościnne, salony, sypialnie czy korytarze. Równie dobrze spełnią swoją funkcję w lokalach biurowych i obiektach noclegowych – np. pensjonatach, gdzie dodadzą wnętrzom unikalnego charakteru.

Włączniki Karlik DECO – postaw na kolor

Włączniki Karlik DECO mają prosty kształt, co czyni je uniwersalnymi. Tym, co wyróżnia całą serię, jest jednak bogata oferta kolorystyczna. Dotyczy ona takich elementów jak np.:

 • mechanizmy,
 • ramki uniwersalne,
 • ramki uzupełniające.

Oznacza to, że poza klasycznymi kolorami, jak biały, czarny czy szary, możesz wybrać także komponenty beżowe, czerwone, srebrne, złote, a nawet mahoniowe. Co więcej, można dowolnie je ze sobą łączyć, tworząc niebanalne kompozycje. Niestandardowe produkty z serii Karlik DECO najczęściej spotyka się w hotelach i ośrodkach SPA.

Nie tylko włączniki i gniazdka Karlik DECO

Poza podstawowymi akcesoriami, które proponuje producent, seria Karlik DECO to także inne elementy wyposażenia elektroinstalacyjnego. Wśród pozostałych produktów można znaleźć m.in. mechanizmy:

 • elektronicznego regulatora temperatury z czujnikiem podpodłogowym,
 • elektronicznego sterownika roletowego,
 • elektronicznego regulatora oświetlenia przyciskowo-obrotowego,
 • gniazda pojedynczego USB-AA,
 • ssącego odkurzacza centralnego.


Firma Simon w serii Karlik DECO oferuje także podstawowe puszki: instalacyjne, montażowe i natynkowe. Ponadto dostępne są klawisze – pojedyncze i podwójne, moduły rozszerzające czy mechanizmy wypustów kablowych. Tak szeroki wybór asortymentu sprawia, że możliwe jest skomponowanie całego wyposażenia elektroinstalacyjnego, które idealnie do siebie pasuje. Jest to rozwiązanie dla osób ceniących sobie nie tylko funkcjonalność, ale także estetykę wnętrz.

W naszej ofercie znajdują się też gniazdka Karlik Liza.

Deco
 • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 2601 elementy
Powrót do katalogu
Filtry aktywne:
 • Nie wybrano Wybierz filtry poniżej

Deco

 • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 2601 elementy