Szafir Jest 307 produktów.

Produkty z serii Ospel Szafir to niezawodny osprzęt elektroinstalacyjny wyróżniający się nie tylko najwyższą jakością wykonania, ale także estetycznym wyglądem. Poszczególne produkty bardzo dobrze przylegają do ściany oraz doskonale się prezentują. Są świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto poszukuje sprawdzonych i wytrzymałych produktów pasujących zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Są one przeznaczone nie tylko do budynków mieszkalnych, ale również do obiektów użyteczności publicznej.

Estetyczne i funkcjonalne gniazdka, łączniki oraz kontakty Ospel Szafir

Osprzęt elektroinstalacyjny marki Ospel z linii Szafir jest dostępny w czterech wersjach kolorystycznych:

  • białej,
  • czarnej,
  • srebrnej, 
  • szarej.

Dzięki temu z łatwością można je dopasować do konkretnych potrzeb oraz stylu, w jakim są urządzone wnętrza. Seria ta wyróżnia się płaskim kształtem zewnętrznych pokryw. Dzięki nim gniazdka Ospel Szafir oraz inne produkty świetnie wyglądają po zamontowaniu na ścianie. Z kolei zastosowanie nowoczesnych rozwiązań montażowych sprawia, że ich instalacja przebiega szybko i bez problemów.

Osprzęt elektroinstalacyjny dla wymagających

Wszystkie produkty, w tym łączniki Ospel Szafir, są połączeniem najwyższej jakości z atrakcyjną ceną. Są one wyposażone w specjalny mostek z zaczepami, co zapewnia odpowiednie położenie w przypadku zakładania w zestawach wielokrotnych. Wpływa to korzystnie na proces montażu, a także gwarantuje doskonały wygląd już po instalacji. Łączniki mają specjalne przyciski zwalniające, dzięki którym demontaż przewodu z zacisku bezgwintowego przebiega niezwykle szybko. 

Ramki dostępne w serii Szafir są z kolei wyposażone w multi-zaczepy, za pomocą których można je łatwo dopasować do każdej ściany. Dzięki nim dobrze przylegają nawet do nierównych powierzchni z niedoskonałościami. 

Zalety produktów Ospel Szafir docenią nie tylko instalatorzy, ale także użytkownicy. Gniazdka zapewniają sprawne i bezpieczne podłączenie różnego rodzaju urządzeń elektrycznych. Łączniki pracują płynnie i bez zarzutu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów z tej serii. Z pewnością spełnią one nawet najbardziej wygórowane oczekiwania użytkowników. Wyróżniają się niezawodnością oraz najwyższą jakością wykonania. Zapraszamy do składania zamówień oraz kontaktu z naszymi doradcami w razie jakichkolwiek pytań.

Sprawdź wszystkie gniazdka dostępne w naszej ofercie!

Szafir
  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 307 elementy
Powrót do katalogu
Filtry aktywne:
  • Nie wybrano Wybierz filtry poniżej

Szafir

  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 307 elementy