Perła Jest 273 produktów.

Poszukujesz produktów w klasycznym designie, a przy tym nowoczesnych? Takich, które będą pasować do każdego typu wnętrz? Jeśli tak, to polecamy kontakty i gniazdka Perła. Ich nazwa doskonale podkreśla to, co firma Abex miała na myśli, czyli stworzenie produktów uniwersalnych i pięknych, ale jednocześnie w przystępnych cenach. W ofercie można więc znaleźć produkty białe, kremowe, szare oraz czarne. Pięknie prezentują się także satynowe, idealne do pomieszczeń typu glamour oraz bardzo nowoczesnych. Są także dość nietypowe, dlatego mogą stanowić piękną, choć dyskretną ozdobę pomieszczeń. Jeśli właśnie takiego nietypowego efektu oczekujesz, to produkty Perła również się sprawdzą. Znajdziesz je oczywiście w naszej ofercie i to w wielu różnych wariantach!

Jakie są najważniejsze zalety kontaktów i gniazdek z serii Perła?

Design i rozbudowana gama kolorystyczna. To główne elementy wyróżniające produktów z tej serii. Do tego wiele wariantów, w tym systemów ramkowych oraz symetrycznych (jedno, dwu, trzy, cztero i pięciokrotnych) z możliwością zamontowania zarówno w pionie, jak i w poziomie. Kontakty i gniazdka Perła to jednak również nowoczesność. To przede wszystkim zasługa mechanizmu szybkozłączy, który pozwala na łatwy, ale i bezpieczny montaż. Stabilność gwarantuje także solidnie wykonana blacha montażowa, a także pazurki. Dzięki nim gniazdka i kontakty Perła są solidnie zamontowane w puszce. Dla wygody i bezpieczeństwa Twojego i Twoich najbliższych, które również jest priorytetem dla tej marki.

Produkty Perła dostępne w naszej kompleksowej ofercie

Jeśli szukasz włączników i kontaktów pięknych oraz praktycznych, to seria Perła może być dla Ciebie. W naszej ofercie znajdziesz jednak również inne produkty, w tym takich marek jak Electromalt oraz Legrand, a także wiele innych. Wszystkie dostępne są z możliwością wyboru jednej z wielu typów zapłat i dostawców tak, aby proces zakupowy był jak najbardziej sprawny i bezproblemowy. Koniecznie sprawdź asortyment i wykończ z nami swój dom w sposób piękny i funkcjonalny.

Perła
  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 273 elementy
Powrót do katalogu
Filtry aktywne:
  • Nie wybrano Wybierz filtry poniżej

Perła

  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 273 elementy