Kontakt-Simon Jest 1145 produktów.

Nowoczesna stylistyka, która świetnie współgra z minimalistycznymi aranżacjami - będzie to zapewne pierwszy aspekt, który dostrzeżesz, przeglądając ofertę gniazdek Kontakt Simon. To jednak nie wszystko, wybierając osprzęt elektroinstalacyjny tej marki, decydujesz się na topowe polskie produkty od producenta o wieloletniej tradycji. Gniazdka, ramki i włączniki Kontakt Simon to kilkanaście serii, które bez trudu dopasujesz do konkretnych zastosowań czy pomieszczeń, tworząc w swoim domu spójną estetycznie i funkcjonalną przestrzeń.

Co wyróżnia gniazdka Kontakt Simon?

Każda seria ramek i gniazdek Kontakt Simon to inna charakterystyka i odmienne materiały, która zaoferują Ci różne wrażenia wizualne i możliwości. Szeroki wybór kolorystyczny sprawi, że niezależnie od planowanej aranżacji stworzą z nią harmoniczną całość. Dla miłośników absolutnego minimalizmu idealne będą proste rozwiązaniaserii Simon 10 lub Simon Basic. Jeśli potrzebujesz wyjątkowego poczucia bezpieczeństwa z hermetycznym osprzętem - kontakty Simon Aquarius Hermetyk lub Aquaclick spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. A jeśli należysz do wymagających użytkowników, którzy wymagają wielozadaniowego wyposażenia, zobacz szerokie możliwości, które oferują serie Kontakt Simon Detail 82 lub Simon 100.

Wielofunkcyjność gniazdek Kontakt Simon

Kontakty Simon to nie tylko typowe gniazdka i włączniki - w ramach wielu serii oferowanych przez tego producenta znajdziesz możliwości swobodnej konfiguracji ramek, dzięki czemu połączysz typowe zastosowanie osprzętu elektrycznego ze specjalistycznymi funkcjami wedle Twoich potrzeb. 

Gniazda antenowe, ładowarka USB, możliwość bezpośredniego podpięcia HDMI i to nawet w potrójnej lub poczwórnej, pionowej czy poziomej ramce - a to tylko fragment oferty Kontakt Simon. Z pewnością uznasz elastyczność prezentowanego osprzętu za niezaprzeczalny atut, który sprawia, że warto, aby łączniki tego producenta stały się częścią Twojego domu. A jeśli zastanawiasz się nad komponentami od innych producentów - zobacz też gniazdka Abex dostępne w ofercie sklepu SuperGniazdka!

Kontakt-Simon

Podkategorie

  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 1145 elementy

Kontakt-Simon

  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 1145 elementy