Berker R.8 Jest 24 produktów.

Berker R 8 – wysoka jakość i ponadczasowy design

Gniazdka to jedne podstawowych elementów wyposażenia każdego wnętrza. Znajdują zastosowanie w domach, mieszkaniach, biurach i wielu innych budynkach. Złe rozplanowanie lub ich brak zdecydowanie utrudnia korzystania z urządzeń elektrycznych. Sama dostępność kontaktów to jednak nie wszystko, ważna jest także sama estetyka. 

Wybór konkretnego modelu zależy od miejsca, w którym gniazdko będzie wykorzystywane. W naszej ofercie znajdziesz stylowe gniazdka Berker R.8, które idealnie sprawdzają się jako uzupełnienie domowych wnętrz. Wyróżnia je wysoka jakość wykonania i minimalistyczny design. Dostępność różnych typów daje możliwość dopasowania produktów do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo naszym klientom oferujemy także ramki Berker R 8. Pozwalają one na estetyczne wykończenia miejsca montażu kontaktu.

Gniazdka i ramki Berker R 8 do każdego wnętrza

Berker R 8 to seria produktów, które wyróżniają się na tle pozostałego asortymentu z naszej oferty. Okrągły kształt nawiązuje do stylu retro, jednak wykorzystanie podstawowych kolorów – białego i czarnego – sprawia, że gniazda i ramki pasują praktycznie do każdego wnętrza. Ramki i gniazdka Berker R.8 to tylko część naszej oferty. Ponadto można wyposażyć się w:

  • płytki czołowe do gniazd głośnikowych oraz USB,
  • płytki czołowe do gniazd antenowych oraz przyłączy.

Berker R 8 – zadbaj o spójną aranżację domowych pomieszczeń

Idealne dopasowanie do siebie wszystkich elementów wystroju wnętrza nie jest łatwym zadaniem. Chcąc uzyskać spójną aranżację, warto postawić m.in. na jedną serię wyposażenia elektroinstalacyjnego, którą może być Berker R 8. Do gniazdek i włączników można wybrać ramki z odpowiednią liczbą otworów. Najpopularniejsze są modele podwójne, jednak w naszej ofercie znajdziesz także ramki potrójne i poczwórne.

Koniecznie sprawdź również kontakty Simon Basic.

Berker R.8
  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 24 w 24 elementy
Powrót do katalogu
Filtry aktywne:
  • Nie wybrano Wybierz filtry poniżej

Berker R.8

  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 24 w 24 elementy