Berker Q.1 Jest 115 produktów.

Kontakty Berker Q1 – minimalizm i nowoczesne wykonanie

Kontakty to podstawowe elementy wyposażenia każdego wnętrza. Dzięki nim możliwe jest podłączenie sprzętu elektrycznego: lamp, telewizorów, urządzeń biurowych i wielu innych. Poza swoim podstawowym zastosowaniem gniazdka mają także funkcję dekoracyjną. Dobrze dopasowane kontakty uzupełniają wystrój wnętrza i sprawiają, że jest on spójny. Przykładem takiego rozwiązania jest seria Berker Q1. Gniazdo należące do tej grupy produktów – niezależnie od jego modelu – jest bardzo praktyczne, a jego klasyczny wygląd i minimalistyczna kolorystyka będą idealnym dodatkiem do każdego wnętrza.

Berker Q1 – gniazdo i praktyczne dodatki

Kontakty Berker Q1, które oferujemy naszym klientom, są dostępne w różnych wariantach. Można dopasować je m.in. pod względem kolorystyki. Chętnie wybierane są zarówno modele białe, jak i szare czy antracytowe. Pasują one do pomieszczeń urządzonych w stylu klasycznym i skandynawskim, ale świetnie uzupełnią także wnętrza loftowe, glamour i art deco.

Produkty firmy Berker są cenione przez klientów za dużą funkcjonalność. Kontakty Berker Q1, a także dodatkowej akcesoria z tej serii to także gwarancja jakości i trwałości na długi czas. Poza gniazdami w naszej ofercie można znaleźć takie wyposażenie jak ramki, ale również: 

  • płytki czołowe do gniazd,
  • zestawy uszczelek do łączników,
  • mechanizmy łączników,
  • zaślepki do gniazd,
  • pierścienie oddzielające do płytek czołowych.

Kontakty Berker Q1 dopasowane do każdego wnętrza

Dostępne w naszej ofercie kontakty Berker Q1 to praktyczne i wyjątkowo estetyczne wyposażenie elektroinstalacyjne. Tego typu produkty świetnie sprawdzą się przede wszystkim w domach i mieszkaniach. Mogą być także uzupełnieniem nowoczesnych biur. Duży wybór różnych wariantów – zarówno samych gniazd, jak i dodatków – sprawia, że spełnią one oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Zapraszamy również do sprawdzenia produktów Cariva Legrand.

Berker Q.1
  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 115 elementy
Powrót do katalogu
Filtry aktywne:
  • Nie wybrano Wybierz filtry poniżej

Berker Q.1

  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 115 elementy