Asfora Jest 549 produktów.

Oferujemy szeroki wybór produktów z serii Asfora. Proponowane elementy wyróżniają się wysoką jakością wykonania, różnorodnością, a przede wszystkim bezpieczeństwem. W związku z tym doceniają je zarówno użytkownicy prywatni, jak i specjaliści z branży elektrotechnicznej.  

Gniazdka Asfora — połączenie designu i funkcjonalności 

Gniazdka Asfora mają nowoczesny i subtelny design. Dzięki temu wpasują się we wnętrza urządzone w różnych stylach: od klasycznego, aż po industrialny. Elementy występują w różnych wersjach kolorystycznych, w tym m.in. w bieli, barwie stali, kremowym odcieniu czy antracycie. 

Gniazdka Asfora są także łatwe w montażu i bezpieczne. Mają stosowne certyfikaty, a wysoka ochrona IP44, którą gwarantują niektóre z nich, sprawia, że można bezpiecznie montować je w kuchni czy łazience, gdzie będą miały kontakt z wodą. 

Gładka powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu czystości, więc gniazdka Asfora są przyjemne w użytkowaniu. Przejrzyste schematy połączeń i wyraźne oznaczenia sprawiają, że montaż i demontaż elementów przebiega bez zakłóceń. Odporność na promieniowanie UV powoduje z kolei, że mimo upływu lat nie zmieniają koloru i właściwości.

Łączniki Asfora — praktyczne elementy w stylowym wydaniu 

Łączniki Asfora umożliwiają sprawne sterowanie oświetleniem oraz urządzeniami elektrycznymi. Elementy mają gładką strukturę, więc są przyjemne w codziennej eksploatacji. Łatwo je wyczyścisz, a ich obsługa będzie miała intuicyjny charakter. 

Kolor oraz design łączników dopasujesz do stylu, w jakim jest urządzone konkretne pomieszczenie. Elementy są wykonane z tworzywa odpornego na promieniowanie ultrafioletowe, więc mimo upływu czasu nie zmieniają swoich właściwości. 

Mechanizmy mają czytelne oznakowanie, co ułatwia montaż i ewentualną wymianę w razie potrzeby. Zastosowanie w produkcji wysokiej jakości materiałów sprawia, że łączniki Asfora są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu przez lata spełniają swoją funkcję i zachowują estetyczny wygląd. 

Asfora kontakty, łączniki i nie tylko — nasz asortyment 

W asortymencie znajdziesz nie tylko standardowe gniazdka i łączniki Asfora z tej serii. Oferujemy również: 

  • ramki — pionowe i poziome; 
  • przyciski żaluzjowe; 
  • gniazda RTV-SAT; 
  • łączniki schodowe; 
  • gniazda komputerowe; 
  • elementy przelotowe i końcowe. 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i do zakupów elementów z serii Asfora. Kontakty, łączniki i wiele innych produktów zapewnią satysfakcję zarówno podczas instalacji, jak i samego użytkowania.

Sprawdź także inne rozwiązania, takie jak kontakty i gniazdka Odace 

Asfora
  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 549 elementy
Powrót do katalogu
Filtry aktywne:
  • Nie wybrano Wybierz filtry poniżej

Asfora

  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 549 elementy