Aria Jest 651 produktów.

Gniazdka Aria – minimalistyczne i nowoczesne

Wyposażenie znanych i cenionych producentów osprzętu elektroinstalacyjnego cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów głównie z uwagi na wytrzymałość produktów. Doskonałym przykładem jest firma Ospel i oferowana przez nią seria Aria. Ramki, gniazdka, łączniki i pozostałe elementy z tej kolekcji odznaczają się przede wszystkim doskonałą jakością wykonania i funkcjonalnością. Kontakty Aria to także ponadczasowy design. Dzięki niemu wyposażenie pasuje praktycznie do każdego wnętrza, niezależnie od stylu, w jakim zostało urządzone. Gniazdka Aria dostępne w naszej ofercie to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się nie tylko w mieszkaniu czy domu, ale również w przestrzeni biurowej.

Kontakty Aria w różnych wariantach kolorystycznych

Kontakty Aria z naszej oferty dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Dzięki temu można dopasować wybrany przez siebie element do kolorystyki wnętrza. Poza standardowymi kolorami – białym i czarnych, które wybierane są najczęściej, producent proponuje także gniazdka:

  • ecru,
  • srebrne.

Dostępne w serii Aria ramki ozdobne do łączników można także wybrać w kolorze złotym. Takie produkty doskonale sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w stylu glamour czy eklektycznym. Są one eleganckim zwieńczeniem całej aranżacji.

Aria – ramki i kontakty dopasowane do potrzeb wnętrza

Seria Aria to nie tylko standardowe kontakty pozwalające na podłączenie klasycznych urządzeń do sieci elektrycznej. Producent proponuje również szereg gniazdek do konkretnych zastosowań. Wśród produktów dostępnych w naszej ofercie znajdziesz m.in. gniazdka komputerowe, antenowe oraz telefoniczne. Naszym klientom proponujemy także gniazdka HDMI, USB oraz głośnikowe mające szereg różnorodnych zastosowań. 

Kolekcja Aria od firmy Ospel to jednak nie tylko kontakty i ramki. Producent oferuje także inny osprzęt elektroinstalacyjny znajdujący zastosowania w domach czy pomieszczeniach biurowych. Wśród pozostałych produktów znajdziesz m.in. różnego rodzaju łączniki:

  • jednobiegunowe,
  • krzyżowe,
  • dwugrupowe świecznikowe,
  • schodowe,
  • żaluzjowe.

Firma proponuje także zaślepki dopasowane kolorystycznie do wcześniej wspomnianych produktów. Tak szeroki wybór wyposażenia elektroinstalacyjnego z serii Aria sprawia, że wszystkie elementy do siebie pasują i prezentują się bardzo elegancko.

Sprawdź też gniazdka Karlik Flexi dostępne w ofercie.

Aria
  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 651 elementy
Powrót do katalogu
Filtry aktywne:
  • Nie wybrano Wybierz filtry poniżej

Aria

  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 651 elementy