Simon Classic Jest 652 produktów.

Gniazdka oraz włączniki Simon Classic to elementy wyposażenia elektroinstalacyjnego, które zostały stworzone z myślą o praktycznym i uniwersalnym przeznaczeniu. Ta seria odpowiada na potrzeby właścicieli domów, ale także osób, które są w trakcie wykończenia biura. Spory wybór produktów sprawia, że każdy znajdzie w serii Simon Classic produkty odpowiadające jego wymaganiom.

Podstawowa oferta to włączniki Simon Classic dostępne w różnych wariantach. Wśród nich można znaleźć modele:

  • świecznikowe,
  • jednobiegunowe,
  • krzyżowe,
  • schodowe.

Typ łącznika warto dopasować do pomieszczenia czy partii, która ma zostać doświetlona. Jest to szczególnie ważne, chociażby ze względu na fakt, że sam montaż w przypadku każdego z tych elementów wygląda nieco inaczej.

Kontakty Simon Classic - uniwersalne i wyjątkowo trwałe wyposażenie

Gniazdka Simon Classic to seria produktów, które zwracają na siebie uwagę prostym wykończeniem i doskonałą wytrzymałością. Produkcja tych elementów odbywa się z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Zarówno tworzywa sztuczne, jak i inne surowce użyte do stworzenia konstrukcji gniazdek są odporne na uszkodzenia i dają gwarancję trwałości pomimo długoletniej eksploatacji.

Puszki i ramki Simon Classic - dopasowane do domu i biura

Najczęściej stosowane włączniki i gniazdka Simon Classic to modele pojedyncze lub podwójne. Okazuje się jednak, że nie zawsze. Kontakty Simon Classic - szczególnie w lokalach biurowych lub tam, gdzie podłącza się różnego rodzaju sprzęt - to często kilka pojedynczych elementów montowanych obok siebie. Żeby te prezentowały się elegancko i estetycznie wykorzystuje się wykończenie w postaci kilkakrotnych puszek lub ramek - zależnie od potrzeb. Takie elementy jak wspomniane puszki czy ramki Simon Classic także proponuje ta seria.

Kontakty i włączniki Simon Classic - doskonałe wyposażenie hotelowe

Simon Classic jest serią chętnie wybieraną nie tylko do domów, ale także do pokoi hotelowych. Dostępność kilku wariantów kolorystycznych (biały, czarny, aluminiowy, platynowy, grafit), a także takie udogodnienia, jak podświetlenia to rozwiązania wręcz stworzone do takich wnętrz. Dobrze się prezentują, a przede wszystkim są wyjątkowo funkcjonalne.

Sprawdź też produkty Simon Basic dostępne w naszej ofercie.

Simon Classic
  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 652 elementy
Powrót do katalogu
Filtry aktywne:
  • Nie wybrano Wybierz filtry poniżej

Simon Classic

Simon Classic
12,00 zł

  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 652 elementy