Sonata Jest 744 produktów.

Ospel Sonata – prosta funkcjonalność i loftowy styl

Każde pomieszczenie domowe, biurowe czy gospodarcze wykorzystuje osprzęt elektroinstalacyjny w postaci gniazdek i kontaktów. Przy wyborze tych elementów poza jakością i funkcjonalnością warto zwrócić uwagę na stylistykę, która powinna pasować do aranżacji wnętrza. Jest to szczególnie ważne w przypadku pomieszczeń domowych, biurowych czy hotelowych. 

W ostatnich latach szczególnym zainteresowaniem cieszą się wnętrza urządzone w stylu minimalistycznym lub loftowym. Do jednych i drugich doskonałym wyborem będzie seria Ospel Sonata. Tym, co wyróżnia kontakty i gniazda Ospel Sonata, jest ich prosty kształt, a także kolorystyka. W loftowe wnętrza idealnie wpasują się zarówno białe, jak i czarne gniazdka czy kontakty Ospel Sonata.

Nie tylko do domowych wnętrz

Seria wyposażenia Ospel Sonata najczęściej wybierana jest jako wykończenie domów i mieszkań. Zarówno kontakty, jak i gniazdka Ospel Sonata idealnie sprawdzają się w takich pomieszczeniach jak salon, sypialnia, korytarz czy garderoba. Mają proste, klasyczne kształty i są świetnym uzupełnieniem aranżacji. 

Producent w serii Ospel Sonata poza białym i czarnym kolorem wyposażenia oferuje jednak niestandardowe rozwiązanie, jakim jest osprzęt w odcieniu szampańskiego złota lub metalicznego srebra czy czekolady. Jest to opcja rzadko wybierana do domowych pomieszczeń, ale pojawiająca się w pokojach hotelowych czy obiektach publicznych. Niestandardowy kolor pięknie podkreśla wyjątkowość wnętrz.

Kontakty Ospel Sonata i pozostałe wyposażenie producenta

Gniazdka i kontakty Ospel Sonata to podstawowy osprzęt elektroinstalacyjny będący podstawą serii. Zależnie od indywidualnych potrzeb można wybrać również inne elementy. Wśród nich znajdują się:

  • gniazda antenowe,
  • gniazda komputerowe,
  • gniazda RTV-SAT,
  • gniazda telefoniczne,
  • gniazda głośnikowe.

Ponadto szeroka oferta Ospel Sonata obejmuje również zaślepki będące wykończeniem miejsc, w których nie ma potrzeby stosowania gniazd czy kontaktów. Bardzo ważnymi elementami są również ramki. Te dopasowane są do wszystkich wariantów kolorystycznych, dzięki czemu tworzą z pozostałym wyposażeniem spójną i stylową całość. Wśród dostępnych opcji znajdują się m.in. ramki pojedyncze i podwójne, ale także produkty potrójne, poczwórne i pięciokrotne.

Sprawdź też serię Karlik Trend, która również świetnie wpasuje się w nowoczesny wystrój.

Sonata
  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 744 elementy
Powrót do katalogu
Filtry aktywne:
  • Nie wybrano Wybierz filtry poniżej

Sonata

  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 744 elementy