Serie 1930 Jest 71 produktów.

Włączniki i gniazdka loftowe Berker Serie 1930

Włączniki i gniazdka to jedne z podstawowych elementów wyposażenia każdego wnętrza. Dotyczy to zarówno pomieszczeń domowych, jak i obiektów biurowych. Nowoczesne rozwiązania w zakresie aranżacji wnętrz nawiązują do różnej stylistyki. Wyjątkowo popularne są wnętrza loftowe, które stawiają na proste formy i funkcjonalność. W pomieszczeniach urządzonych w takim stylu idealnie sprawdzają się loftowe gniazdka i włączniki loftowe takie jak Serie 1930 firmy Berker.

Berker Serie 1930 - prosta funkcjonalność i styl

Serie 1930 Berker to kontakty loftowe i włączniki, które wyróżniają się na tle podobnych produktów z zakresu osprzętu elektroinstalacyjnego. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim ich kształt. Okrągłe i owalne łączniki Berker Serie 1930 prezentują się bardzo stylowo, a jednocześnie mają taką samą funkcjonalność, jak klasyczne elementy wykończenia. Wygląd, jaki mają włączniki Berker Serie 1930 sprawia, że świetnie pasują one do wnętrz loftowych nazywanych także industrialnymi. Znajdują one zastosowanie także w pomieszczeniach urządzonych w stylu minimalistycznych oraz retro.

Gniazdka loftowe - klasyczna kolorystyka

Kontakty loftowe Berker Serie 1930 to nie tylko niestandardowy jak na takie wykończenie kształt, ale także minimalistyczna kolorystyka. W całej kolekcji dominują 3 podstawowe barwy, które są także bardzo charakterystyczne dla stylu loftowego. Są to:

  • biały,
  • szary,
  • czarny.

Takie zestawienie kolorystyczne sprawia, że nawet w przypadku ewentualnych zmian w zakresie aranżacji wnętrze osprzęt elektroinstalacyjny wciąż będzie pasował do pomieszczenia.

Berker Serie 1930 - nie tylko loftowe gniazdka

Łączniki Berker Serie 1930 i gniazdka loftowe to tylko część oferty. Wśród innych produktów tej marki można znaleźć ramki będące ich uzupełnieniem, ale również puszki, płyty czołowe czy pierścienie dystansujące i przyciski do łączników. To wiele elementów, dzięki którym możliwe jest skompletowanie zestawu lub naprawa uszkodzonego osprzętu elektroinstalacyjnego.

Włączniki i gniazdka Berker Serie 1930 to także doskonała wytrzymałość. Producent zadbał o wykorzystanie najlepszych tworzyw sztucznych, dzięki czemu produkty Serie 1930 są odporne na uszkodzenia mechaniczne i wytrzymują wiele lat.

Sprawdź też Berker IP44 dostępne w naszej ofercie.

Serie 1930
  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 71 elementy
Powrót do katalogu
Filtry aktywne:
  • Nie wybrano Wybierz filtry poniżej

Serie 1930

  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 71 elementy