Lumina Intense Jest 216 produktów.

Kontakty Lumina Intense – nowoczesny i minimalistyczny design

Kontakty to elementy wyposażenia, których nie może zabraknąć w żadnym dobrze zaprojektowanym wnętrzu. To dzięki nim możliwe jest podłączenie sprzętu do sieci elektrycznej. Poza podstawowym wykorzystaniem gniazdek nie należy zapominać o równie istotnej funkcji dekoracyjnej jaką pełnią. Dostępne w naszej ofercie produkty Lumina Intense to gniazdka i ramki wysokiej jakości. Elementy te pozwalają na estetyczne wykończenie wnętrza. Ich dopasowanie do pomieszczenia sprawi, że będzie ono prezentowało się nowocześnie i z klasą.

Lumina Intense – gniazdka w różnych wariantach

Gniazdka i ramki Lumina Intense, które oferujemy naszym klientom, dostępne są w różnych wariantach. Dzięki temu można dopasować je kolorystycznie do wystroju konkretnego wnętrza. Najczęściej wybierane są produkty w kolorze białym. Wśród innych opcji znajdziesz także wyposażenie srebrne i czarne. Gniazdka Lumina Intense mają także bardzo uniwersalny, minimalistyczny design. To sprawia, że pasują do każdego stylu – klasycznego, skandynawskiego, art deco i loftowego.

Ramki i kontakty Lumina Intense są wyjątkowo cenione przez klientów głównie ze względu na ich dużą funkcjonalność. Ramki Lumina Intense czy wspomniane już gniazdka to tylko jednak tylko część produktów dostępnych w naszej ofercie. Wśród innych elementów wyposażenia znajdują się m.in.:

  • ściemniacze obrotowe i przyciskowe,
  • gniazdka komputerowe,
  • łączniki z czytnikiem kart,
  • gniazda RTV-SAT.

Lumina Intense – gniazdka dopasowane do każdego wnętrza

Lumina Intense to seria osprzętu elektroinstalacyjnego, którą wyróżnia funkcjonalność, a także estetyczne i wyjątkowo uniwersalne wykończenie. Produkty te są także bardzo wytrzymałe. Wybierając je, zyskuje się pewność wykorzystania przez lata. Bardzo dużym plusem jest także opcja wykorzystania gniazdek i ramek zarówno w domowych wnętrzach, pomieszczeniach biurowych, jak i obiektach użyteczności publicznej.

Sprawdź także inne rozwiązania, takie jak kontakty TouchMe.

Lumina Intense
  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 216 elementy
Powrót do katalogu
Filtry aktywne:
  • Nie wybrano Wybierz filtry poniżej

Lumina Intense

  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 216 elementy