Berker R.classic Jest 45 produktów.

Berker R. Classic to wyjątkowa seria akcesoriów elektroinstalacyjnych nawiązujących swoim wyglądem do produktów tej marki, które zostały wypuszczone na rynek prawie 100 lat temu. Cieszą się one niesłabnącą popularnością wśród użytkowników, którzy doceniają ich funkcjonalność oraz świetny wygląd. Oferta sklepu internetowego SuperGniazdka.pl obejmuje części do łączników obrotowych, które wyróżniają się trwałością oraz tym, że prezentują się naprawdę wyjątkowo.

Niepowtarzalne gniazdka Berker R. Classic

Gniazdka Berker R. Classic to z pewnością idealne rozwiązanie dla osób poszukujących łączników, które są połączeniem tradycji z nowoczesnością. Produkty z tej serii takie właśnie są. Ich stylistyka nawiązuje do klasycznych łączników obrotowych, które połączono z nowoczesnym designem. Dzięki temu zachwycają swoim wyglądem i doskonale pasują także do nowatorsko wyposażonych wnętrz.

Gniazdka te są także bardzo wytrzymałe oraz funkcjonalne. Płytki są wykonane z wysokiej jakości szlachetnych materiałów, które zapewniają trwałość nawet podczas intensywnego użytkowania. Kontury gniazdek z tej serii są bardzo delikatne i świetnie komponują się z otoczeniem.

Ramki Berker R. Classic

Ramki Berker R. Classic występują w wersji:

  • pojedynczej,
  • podwójnej,
  • potrójnej.

Można je zestawić z gniazdami w takim samym lub kontrastującym odcieniu, w zależności od efektu, jaki chce się uzyskać. Ramki są na tyle uniwersalne, że nadają się do montażu pionowego oraz poziomego.

W ofercie można znaleźć nie tylko klasyczne łączniki schodowe czy obrotowe krzyżowe, ale również gniazda antenowe czy komputerowe. W asortymencie dostępne są także gniazda z portem USB. Wszystkie łączy okrągły kształt oraz precyzja wykonania. Są to bez wątpienia produkty, które spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Seria okrągłych łączników marki Berker R. Classic sprawdzi się we wnętrzach, w których zadbano nawet o najmniejsze szczegóły. Proste pokrętła wyłączników przyciągają uwagę, a jednocześnie pomagają wprowadzić do pomieszczeń niepowtarzalną atmosferę. Te produkty to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie klasykę, ale jednocześnie chcą ją połączyć z nowoczesnymi trendami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

W ofercie znajdziesz również gniazdka kontakt Simon.

Berker R.classic
  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 45 elementy
Powrót do katalogu
Filtry aktywne:
  • Nie wybrano Wybierz filtry poniżej

Berker R.classic

  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 45 elementy