Electromalt Jest 131 produktów.

Gniazdka Electromalt - klasyczny design i wysoka jakość

Gniazdka są podstawowymi elementami zaliczanymi do wyposażenia elektroinstalacyjnego. Ich obecność jest niezbędna w każdym budynku - domu, mieszkaniu, obiektach biurowych i przemysłowych. Wybór tych elementów nie może być przypadkowy. Warto dopasować je do aranżacji wnętrz i stylu, w jakim te zostały urządzone. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gniazdka firmy Electromalt. Szeroki wybór tych produktów dostępnych w naszej ofercie sprawia, że gniazdka Electromalt spełnią każde oczekiwania.

Dopasuj wyposażenie Electromalt do własnych potrzeb

Oferta na kontakty Electromalt to produkty gwarantujące doskonałą jakość i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Producent zadbał także o to, aby wśród nich każdy znalazł asortyment dopasowanych do swoich oczekiwań i domowych wnętrz. Wyróżnia się trzy główne serie:

  • Loft EX1,
  • OVAL,
  • QUAD.

Co wyróżnia dostępne w naszej ofercie kontakty Electromalt?

Gniazdka Electromalt Loft EX1 charakteryzuje ponadczasowy minimalizm. Świetnie sprawdzą się w mieszkaniach i domach, które zostały urządzone w stylu nowoczesnym i loftowym. Są wyjątkowo praktyczne i oryginalne w porównaniu do klasycznych kontaktów.

Gniazdka Electromalt OVAL są solidne, mają ciekawy kształt i minimalistyczną kolorystykę. Sprawdzą się dla osób ceniących sobie klasyczne rozwiązania z odrobiną nowoczesności. Gniazdka Electromalt QUAD to dość uniwersalne wyposażenie o najbardziej klasycznym wyglądzie. Proste wykończenie, a także wykorzystanie podstawowej kolorystyki sprawia, że produkty te pasują do każdego wnętrza. Dobrze prezentują się w domach i mieszkaniach, ale są także chętnie wybierane do lokali biurowych.

Zanim zdecydujesz się na konkretne produkty firmy Electromalt, sprawdź całą ofertę wyposażenia elektroinstalacyjnego. Możesz wybrać konkretną serię lub łączyć ze sobą różne rozwiązania. Szczególnie dobrze prezentuje się zestawienie produktów z serii Loft EX1 i Elektromalt OVAL.

Electromalt
  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 131 elementy

Electromalt

  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 131 elementy