Merten Jest 1512 produktów.

Wysokiej klasy gniazda, włączniki i ramki Merten

Merten to marka, która ma ponad stuletnią historię, a obecnie należy do francuskiego producenta Schneider. Na przestrzeni lat firma ta udoskonaliła produkcję gniazdek, włączników, akcesoriów i osprzętu elektrycznego i między innymi dlatego dziś jej oferta jest tak bogata i różnorodna.

Schneider Merten to linia starannie dopracowanych, efektownie zaprojektowanych i funkcjonalnych elektro akcesoriów. Sprawdzą się one w każdym domu, mieszkaniu, w pomieszczeniach hotelowych oraz w miejscach użyteczności publicznej. 

Merten Schneider to także połączenie ekskluzywnego wykończenia, ponadczasowego stylu z najwyższą jakością. Poznaj naszą ofertę oraz wybierz gniazda i włączniki, które będą pasować do Twojego salonu, jadalni, kuchni i sypialni.

Merten – włączniki i gniazdka, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników

Marka ta bezkompromisowo podchodzi do kwestii jakości. Dlatego też produkowane przez nią kontakty, włączniki i ramki Merten to wybór na długie lata. Mają one ponadczasowy design, a ponadto:

  • są maksymalnie wytrzymałe – powstają one ze skrupulatnie wybranych materiałów, dlatego są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Gniazda i ramki są produkowane z tworzyw sztucznych, solidnego poliwęglanu i metalu 
  • spełniają wszystkie wymagane normy – oznacza to, że korzystanie z gniazdek jest w pełni bezpieczne
  • są dostępne w wielu odcieniach, różnią się od siebie parametrami technicznymi, sposobem montażu i funkcjonalnością – marka ta zadbała o to, aby w jej ofercie znalazły się produkty, które przypadną do gustu szerokiemu gronu klientów.

Marten – kontakty i włączniki w ofercie naszego sklepu

Osprzęt Merten zachwyci Cię funkcjonalnością oraz estetyką wykonania. Oferujemy:

  • włączniki i gniazdka o różnych odcieniach – proponujemy osprzęt w klasycznej kolorystyce - białe i czarne modele – a także akcesoria w odcieniu naturalnego drewna, mosiądzu, czy chromu
  • kontakty z klapką i o wysokiej klasie szczelności – znajdziesz u nas osprzęt, który jest wyjątkowo starannie zabezpieczony przed kontaktem z wodą i pyłami
  • praktyczne gniazdka z wejściem USB
  • przełączniki, klawisze, eleganckie ramki i płytki centralne.

Doskonałe, staranne, wykonanie, elegancki design, funkcjonalność – to największej atuty marki Merten. Gniazdka, włączniki, ramki i inne akcesoria od tego producenta zdobyły uznanie wielu klientów. Dlatego dołącz do grona zadowolonych użytkowników i wybierz z naszej oferty wysokiej klasy osprzęt!

Sprawdź też gniazdka Leona dostępne w naszej ofercie.

Merten
  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 1512 elementy
Powrót do katalogu
Filtry aktywne:
  • Nie ma wybranych filtrów

Merten

Brak
Merten
321,83 zł

Brak
Merten
40,66 zł

Brak
Merten
68,88 zł

Brak
Merten
83,41 zł

Brak
Merten
401,45 zł

Brak
Merten
401,45 zł

Brak
Brak
Merten
325,85 zł

Brak
Merten
325,85 zł

Brak
Brak
Merten
598,67 zł

  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 1512 elementy