Senior HERMETYK Jest 27 produktów.

Gniazdka elektryczne są niezbędne w niemal każdym pomieszczeniu. Pojawiają się one również w obiektach przemysłowych, warsztatach samochodowych czy na magazynach. Pozwalają na podpięcie różnego rodzaju urządzeń zasilanych prądem. W niektórych miejscach konieczne jest jednak zastosowanie produktów dodatkowo zabezpieczonych przed działaniem wilgoci, takich jak te z serii Karlik Senior.

Gniazdka elektryczne Karlik Senior Hermetyk - wysoka jakość

W naszym asortymencie znajdziesz nie tylko gniazdka Karlik Senior, lecz także łączniki, w tym także te stworzone z myślą o zamontowaniu w okolicach schodów. Są to produkty dostępne w wersji białej i czarnej. Wiele z nich wyposażono w dodatkowe klapki, które zwiększają szczelność i chronią całość przed czynnikami zewnętrznymi.

Wśród dostępnych produktów można znaleźć takie wyroby, jak:

  • gniazda podwójne i pojedyncze z uziemieniem,
  • łączniki schodowe,
  • łączniki świecznikowe,
  • łączniki zwierne,
  • łączniki jednobiegunowe,
  • klawisze do łączników.

Produkty z serii Karlik Senior Hermetyk w niektórych przypadkach wyposażono również w dodatkowe podświetlenie. Dzięki temu możliwe jest korzystanie z nich m.in. w pomieszczeniach, w których jest ciemno.

Stopień ochrony IP44 z kontaktami Karlik Senior Hermetyk

Gniazdka elektryczne z kolekcji Karlik Senior Hermetyk zostały wyposażone w ochronę IP44. Oznacza to, że są one odporne na wodę chlapiącą pod każdym kątem oraz drobinki kurzu. Można montować je zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, a zwłaszcza w przestrzeniach półotwartych. Niektóre produkty tego typu zostały wyposażone w specjalną klapkę, która chroni je przed działaniem czynników zewnętrznych w miejscach, gdzie panują szczególnie trudne warunki.

Oferowane produkty sprawdzają się doskonale przede wszystkim w obiektach przemysłowych, gdzie często konieczne jest zastosowanie wody. Sprawdzą się m.in. w okolicach myjni i w warsztatach samochodowych. Są świetnym wyborem także w garażach, magazynach i na placach przeładunkowych. Zastosowań hermetycznych gniazdek i łączników jest naprawdę wiele.

Sprawdź wszystkie gniazdka dostępne w naszej ofercie!

Senior HERMETYK
  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 27 w 27 elementy
Powrót do katalogu
Filtry aktywne:
  • Nie wybrano Wybierz filtry poniżej

Senior HERMETYK

  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 27 w 27 elementy