Berker W.1 Jest 40 produktów.

Gniazdka oraz kontakty Berker W.1 wyróżniają się wysokim stopniem ochrony IP55. Dzięki temu z powodzeniem sprawdzą się we wszystkich miejscach, w których panuje duża wilgotność i ze względu na nią tradycyjny osprzęt elektroinstalacyjny nie może być zamontowany. Ich stylowy wygląd sprawia, że świetnie komponują się ze stylem całego budynku i razem tworzą spójną całość. Produkty Berker W.1 to bez wątpienia rozwiązanie dla każdego, kto szuka niezawodnych i funkcjonalnych rozwiązań, które są dodatkowo odporne na niekorzystne działanie wilgoci.

Niezawodne produkty Berker W.1

Łączniki oraz gniazdka z tej serii są zaprojektowane w taki sposób, aby były odporne nawet na działanie bezpośredniego strumienia wody. Sprawdzą się więc w łazienkach, także w pobliżu wanny czy prysznica, w warsztatach czy garażach. Ich uniwersalny charakter sprawia, że można je zamontować praktycznie wszędzie. Wysoki stopień ochrony zabezpiecza je także przed wnikaniem kurzu i brudu oraz ciał stałych. Nadają się one zarówno do montażu podtynkowego, jak i natynkowego.

Funkcjonalne kontakty Berker W.1

Kontakty firmy Berker z linii W.1 są nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne. Produkty te są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i szarej. Dodatkowo mogą być podświetlone na biało lub na niebiesko. W bogatej ofercie tej firmy w sklepie SuperGniazdka.pl znajdziesz m.in.:

  • uniwersalne ramki,
  • gniazda komputerowe, 
  • gniazda antenowe RTV-SAT,
  • gniazda głośnikowe.

Tak duży wybór sprawia, że każdy użytkownik znajdzie w ofercie to, czego potrzebuje. Jeśli szukasz niezawodnego osprzętu elektroinstalacyjnego, który możesz zamontować w najbardziej wymagających miejscach, to produkty Berker W.1 są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Firma ta prawie od 100 lat dostarcza różnego rodzaju elementy do systemów elektrycznych. Proponowane przez nią rozwiązania cieszą się uznaniem głównie ze względu na to, że są one połączeniem tradycji z nowoczesnością. Produkty te wyróżniają się prostymi formami oraz niezawodnością. Jednocześnie ich wygląd doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy wnętrzarskie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą marki Berker i ze wszystkimi liniami dostępnymi w sprzedaży.

Koniecznie sprawdź również dostępne w sklepie gniazdka Berker B 7.

Berker W.1
  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 40 elementy
Powrót do katalogu
Filtry aktywne:
  • Nie wybrano Wybierz filtry poniżej

Berker W.1

  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 40 elementy