OVAL Jest 59 produktów.

Gniazdka Electromalt OVAL - funkcjonalne i nowoczesne wyposażenie

Kontakty są podstawowymi elementami wyposażenia elektroinstalacyjnego. Znajdują zastosowanie w każdym domu, mieszkaniu, biurze, a także w obiektach przemysłowych. Dzięki nim można podłączyć do sieci dowolny sprzęt. Zazwyczaj są one bardzo klasyczne i mają standardowy kwadratowy bądź prostokątny kształt. Zupełnie inne produkty oferuje firma Electromalt. OVAL to seria wyposażenia tego producenta, która udowadnia, że wyposażenie elektroinstalacyjne może być praktyczne i nowoczesne. Kontakty Electromalt OVAL coraz częściej pojawiają się więc w domowych wnętrzach.

Co wyróżnia gniazdka Electromalt OVAL?

Kontakty z serii Electromalt OVAL charakteryzuje przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Producent dba o każdy detal. Do produkcji wykorzystano także wyjątkowo wytrzymałe materiały odporne na uszkodzenia mechaniczne. Jest to tworzywo sztuczne i szkło. Możesz liczyć więc na szybki, łatwy i bezpieczny montaż. Kontakty Electromalt OVAL dostępne są w kolorze białym i czarnym. Dzięki temu pasują do większości aranżacji. Świetnie prezentują się jako wykończenie wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, nowoczesnym, skandynawskim, glamour, boho, vintage czy nawet art deco.

Electromalt OVAL - gniazdka i inne produkty elektroinstalacyjne

Gniazdka Electromalt OVAL dostępne są w wersji pojedynczej i podwójnej. Jednak to nie wszystko, co oferuje producent. W prezentowanej serii znajdziesz także inne elementy wyposażenia do swojego domu lub biura. Są to przede wszystkim:

  • standardowe włączniki pojedyncze i podwójne,
  • włączniki schodowe,
  • włączniki krzyżowe,
  • włączniki dzwonkowe,
  • gniazda antenowe TV, SAT i komputerowo-telefoniczne.

Do wykończenia kontaktów Electromalt OVAL wybierz natomiast wyjątkowo eleganckie ramki. Te zabezpieczą montowane wyposażenie i sprawią, że będzie ono prezentowało się bardzo stylowo. Zależnie od tego, ile gniazdek montujesz w jednym miejscu, możesz zdecydować się na warianty pojedyncze, podwójne, potrójne, poczwórne i pięciokrotne.

W naszej ofercie posiadamy również gniazdka producentów Kontakty Ospel i Kontakty Abex

OVAL
  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 59 elementy
Powrót do katalogu
Filtry aktywne:
  • Nie wybrano Wybierz filtry poniżej

OVAL

Brak
  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 59 elementy