Icon Jest 1522 produktów.

Karlik Icon to wysokiej jakości osprzęt elektroinstalacyjny od znanej i cenionej marki. Są to nowoczesne produkty stworzone przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań. To sprawia, że doskonale pasują do minimalistycznych wnętrz. Ze względu na swój uniwersalny charakter dobrze prezentują się także w klasycznie urządzonych pomieszczeniach. Jest to podtynkowa seria mechanizmów o precyzyjnym działaniu

Nowoczesne gniazdka Karlik Icon 

Seria Karlik Icon obejmuje wiele produktów. Można w niej znaleźć m.in.:

  • wyłączniki pojedyncze, podwójne, schodowe, żaluzjowe, krzyżowe,
  • gniazda pojedyncze i podwójne,
  • ramki, 
  • czujniki ruchu,
  • gniazda komputerowe i telefoniczne,
  • gniazda antenowe,
  • gniazda HDMI i USB.

Łączniki Karlik Icon świetnie prezentują się zestawione z innowacyjnymi ramkami, które występują w trzech kształtach: zaokrąglonym, okrągłym i kwadratowym. To właśnie one nadają im niepowtarzalny charakter oraz sprawiają, że przyciągają wzrok.

Postaw na niezawodne kontakty Karlik Icon

Produkty z serii Icon występują w aż 8 wersjach kolorystycznych. Oprócz standardowych odcieni, takich jak biel, czerń czy szarość, dostępne są także akcesoria w kolorze czerwonym oraz złotym. Tak duży wybór pozwala na bezproblemowe dopasowanie kontaktów, łączników i innych produktów do indywidualnych potrzeb

Wszystkie ramki dostępne w tej serii nadają się do montażu mechanizmów w pionie oraz poziomie. Na szczególną uwagę zasługują łączniki w stylu amerykańskim, wyposażone w specjalne dźwignie. Są świetnym rozwiązaniem dla każdego, komu zależy na tym, aby jego wnętrza wyróżniały się niepowtarzalnym wyglądem. 

W ofercie linii Karlik Icon dostępne są również produkty o szczególnym przeznaczeniu, takie jak np. gniazda bryzgoszczelne. Ich konstrukcja pozwala na bezpieczne zamontowanie w miejscach, w których panuje duża wilgotność. Wysoki stopień ochrony skutecznie je przed nią zabezpiecza. Oferta tej firmy obejmuje także produkty niezbędne do wygodnej obsługi inteligentnych budynków. Doskonale poradzą sobie one z nawet najbardziej skomplikowaną elektroniką. 

Różnego rodzaju gniazdka oraz regulatory skutecznie ułatwią Ci życie i podniosą jego jakość. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną w naszym sklepie internetowym oraz do składania zamówień.

W naszej ofercie znajdziesz równiez produkty marki Kontakt Simon.

Icon
  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 1522 elementy
Powrót do katalogu
Filtry aktywne:
  • Nie wybrano Wybierz filtry poniżej

Icon

  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 1522 elementy