Berker Jest 1354 produktów.

Gniazdka Berker – nowoczesny wygląd i wysoka jakość wykonania

Gniazdka elektryczne są jednymi z podstawowych elementów wyposażenia każdego wnętrza. Bez nich nie byłoby możliwości korzystania z żadnego sprzętu elektrycznego, który wymaga stałego podłączenia do prądu. Kontakty znajdują zastosowanie w domu, mieszkaniu, przestrzeni biurowej, obiektach przemysłowych oraz budynkach użyteczności publicznej. Od tego, gdzie się je wykorzystuje, zależy jednak wybór konkretnych produktów. Każde gniazdko pomimo swojej podstawowej funkcjonalności może prezentować się zupełnie odmiennie. W naszej ofercie znajdziesz kontakty Berker. Jest to wyposażenie znanego i cenionego producenta, które można dopasować do każdych potrzeb. Takie gniazdka spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Berker – kontakt dopasowany do różnych wnętrz

Kontakty Berker to przede wszystkim wysoka jakość wykonania i dbałość o detale. Naszym klientom proponujemy asortyment z oferty producenta, który dostępny jest w różnych wariantach. Poszczególne produkty różnią się między sobą kształtem, szczegółami w zakresie konstrukcji czy kolorystyką. Dzięki temu można z łatwością dopasować wybrane rozwiązanie do wystroju wnętrza i stylu, w jakim zostało ono urządzone. Wśród chętnie wybieranych serii znajdziesz m.in. kolekcje wyposażenia elektroinstalacyjnego takie jak:

Kontakt, który Cię zachwyci - Berker

Gniazdka Berker wyróżnia przede wszystkim ponadczasowy design. Dostępność wielu kolekcji elementów elektroinstalacyjnych sprawia natomiast, że dopasowujesz je idealnie do pomieszczeń urządzonych w każdym stylu. 

Stawiasz na styl loftowy i zależy Ci na jego podkreśleniu? Mogą pomóc Ci w tym serie Berker Q.1, Berker K.1 lub Berker K.5. Każda z nich jest inna i wyjątkowa. Cechą wspólną jest natomiast opcja wyboru kolorystyki szarej lub czarnej, co jest ciekawą alternatywą dla białych gniazdek.

Wolisz klasyczne aranżacje i dopasowanie do nich wyposażenie elektroinstalacyjne? Odpowiedzią na Twoje potrzeby będzie kolekcja Berker B.7. Niech jednak nie zwiedzie Cię jej prostota. Odrobinę szaleństwa znajdziesz w tym przypadku w kolorystyce. Poza białymi, kremowymi czy antracytowymi gniazdkami, znajdziesz także modele czerwone, pomarańczowe lub zielone.

Sprawdź również: Kontakty Perła dostępne w naszej ofercie.

Berker

Podkategorie

  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 1354 elementy

Berker

  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 1354 elementy