DPM Jest 48 produktów.

Chcesz urządzić wnętrze w stylu retro i poszukujesz detali, które podkreślą tę estetykę? Z pomocą przychodzi DPM - gniazdka w stylu vintage, stworzone przez firmę o ponad 25-letnim doświadczeniu w produkcji osprzętu elektrycznego. Kontakty inspirowane estetyką lat minionych wprowadzą do twojego wnętrza nie tylko funkcjonalność, ale także nostalgiczny urok, który niezmiennie zachwyca i inspiruje. 

DPM - gniazdka o niepowtarzalnym wzornictwie

Wyjątkowe produkty z kolekcji kontaktów DPM w stylu vintage pozwalają czerpać z uroku tamtych lat, nie rezygnując z nowoczesności, bezpieczeństwa i wydajności. Ceramiczne gniazdka z wyłącznikami, charakterystyczne okrągłe modele oraz ramki w stylu retro to elementy, które ożywią każdą przestrzeń. Gdy tworzysz wnętrze w duchu retro - możesz być pewien, że osprzęt w tej stylistyce doskonale wkomponuje się w całość Twojej aranżacji.

Ceramiczne puszki instalacyjne to nie tylko elementy osprzętu DPM - gniazdka z tej serii to również ozdobne detale, które nadadzą twojemu wnętrzu niepowtarzalny charakter. Włączniki obrotowe oraz modele z klawiszami to nie tylko praktyczne elementy, ale także małe dzieła sztuki, które przyciągają wzrok każdego, kto wejdzie do Twojego mieszkania.

Dlaczego warto zdecydować się na kontakty DPM w stylu retro?

Choć firma DPM inspirowała się stylistyką z dawnych lat, producent nie zapomniał o wymaganiach współczesnych użytkowników. DPM Vintage to połączenie uroku z innowacją - wszystkie ramki z tej serii są w pełni zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa elektrycznego i jedynie ich zewnętrzny wygląd może sugerować, że jest to rozwiązanie starszego typu. Modele z klawiszami czy włącznikami obrotowymi zostały zaprojektowane z myślą o ergonomii i pełnym dostosowaniu do potrzeb współczesnych wielbicieli estetyki retro.

Kontakty DPM Vintage to propozycja dla tych, którzy pragną wnętrza pełnego uroku retro, nie rezygnując z nowoczesności i komfortu. Dostępna w naszym sklepie oferta okrągłych, ceramicznych gniazd z wyłącznikami, ramek oraz akcesoriów do gniazdek i przewodów pozwala na tworzenie przestrzeni, która wyraża osobowość i indywidualność. Wybierz DPM Vintage i ciesz się wyjątkowym designem, który przetrwa wieki.

DPM
  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 48 elementy

DPM

  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 48 elementy