Lista produktów producenta Hager

Hager – gniazdka wykonane z dbałością o jakość


Właściwie dopasowane wyposażenie elektroinstalacyjne to absolutna podstawa w przypadku każdego domu, mieszkania, przestrzeni biurowej czy obiektów przemysłowych. Gniazdka i łączniki poza tym, że pozwalają na podłączenie urządzeń elektronicznych czy sterowaniem oświetleniem powinny także dobrze się prezentować. Dlatego bardzo istotne są także takie detale jak ramki. Hager to jeden z cenionych producentów osprzętu elektroinstalacyjnego. W naszym sklepie znajdziesz sporą część kolekcji tego producenta. Kontakt Hager, a także każdy inny produkt tej firmy, to przede wszystkim solidna jakość wykonania, która gwarantuje wytrzymałość na lata.Kontakty i ramki Hager dopasowane do każdego wnętrza


Tym, co wyróżnia kontakt Hager, a także pozostały osprzęt elektroinstalacyjny tego producenta, jest – poza trwałością – ponadczasowy design. Gniazdka pasują więc praktycznie do każdego wnętrza, bez względu na to, w jakim stylu zostało one wykończone. Produkty tej firmy wpływają również na praktyczność pomieszczenia. Pozwalają m.in. na sterowanie żaluzjami zewnętrznymi, podłączenie telefonu stacjonarnego czy sprzętu do sieci komputerowej. Naszym klientom proponujemy także różnego rodzaju łączniki:


  • schodowe,

  • świecznikowe,

  • jednobiegunowe,

  • dwubiegunowe,

  • trzybiegunowe.

Zależnie od wybranego wariantu gniazdka czy łącznika warto dopasować do nich odpowiednią ramkę z oferty naszego sklepu. Są to modele pojedyncze i podwójne – wybierane najczęściej, ale także ramki potrójne czy nawet pięciokrotne. Produkty te stanowią eleganckie wykończenie kontaktów i wpływają na ogólną estetykę wnętrza.


Hager – gniazdka i ramki, które podkreślą styl pomieszczenia


Ramki Hager to nie tylko klasyka. Producent przygotował kilka ciekawych propozycji także dla tych osób, które chciałyby wzbogacić wystrój wnętrza lub podkreślić jego unikalny charakter. Odpowiednie dla nich będą produkty z serii Lumina Passion. Są to ramki z aluminium, drewna lub szkła na wysoki połysk. Każde ze wspomnianych rozwiązań świetnie sprawdzi się w przypadku innego stylu. Szklane ramki doskonale pasują do wnętrz urządzonych w stylu glamour. Elementy z aluminium będą odpowiednie do pomieszczeń nowoczesnych i loftowych. Z kolei drewniane ramki pasują do klasycznych aranżacji, a także stylu skandynawskiego.


Sprawdź też gniazdka Karlik Flexi dostępne w ofercie.


  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 272 elementy
  • Wyświetlanie
Pokazując 1 - 36 w 272 elementy